چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۰
برق پایتخت برای آرامش داوطلبان کنکور در آماده‌باش کامل است
برق پایتخت برای آرامش داوطلبان کنکور در آماده‌باش کامل است

معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ برق تهران بزرگ از آماده‌باش و حضور میدانی ۲۵۰ نیروی عملیاتی این شرکت در ۲ روز پایانی هفته با هدف اطمینان از تامین برق حوزه‌های امتحانی و آسایش و آرامش خاطر داوطلبان کنکور خبر داد.

 

به گزارش اقتصادما به نقل از از شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، «علیرضا رضایی» با اشاره به عبور مصرف برق از رکورد ثبت شده در تاریخ صنعت برق کشور گفت: با وجود شرایط فعلی، شبکه برق شهر تهران پایدار است و اگرچه با افزایش دمای هوا و مصرف برق، نرخ وقوع حوادث شبکه نیز به‌صورت طبیعی افزایش می‌یابد، اما همه بخش‌های عملیاتی و نظارتی این شرکت در تلاش هستند تا کوچک‌ترین اختلالی در تامین برق مورد نیاز هم‌وطنان ایجاد نشود.

وی همچنین از آماده‌باش و حضور میدانی ۲۵۰ نیروی عملیاتی این شرکت در سطح شهر و محل حوزه‌های امتحانی کنکور سراسری طی دو روز پایانی هفته خبر داد و افزود: با استقرار ۴۰ خودروی مجهز در مراکز آزمون، تلاش خواهیم کرد تا آرامش و آسایش داوطلبان کنکور سراسری و خانواده‌های آنان در ۲۸ مرکز برگزاری آزمون تأمین شود.

رضایی از تهرانی‌ها درخواست کرد با هدف همراهی در حفظ پایداری شبکه به‌ویژه در ایام برگزاری امتحانات کنکور سراسری، حداکثر صرفه‌جویی را در مصرف برق به عمل‌آورده و از وسایل برقی پرمصرف در ساعات ۱۱ تا ۱۷ استفاده نکنند.

اشتراک گذاری:

تبلیغات شما با ما

0996-6264416